SHEETROCK

SHEETROCK SUPER FINISH

Gotowa masa szpachlowa Sheetrock Super Finish stosowana jest do wykonywania finiszowych wykończeń ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń, szpachlowania powierzchni płyt gipsowo-kartonowych (bez potrzeby gruntowania) oraz do wygładzania tynków cementowo-wapiennych, gipsowych oraz innych powierzchni mineralnych.

Produkt nadaje się do aplikacji ręcznej bądź maszynowej przy użyciu agregatów szpachlarsko-malarskich. Grubość jednej warstwy nie powinna przekraczać 3mm.

Szlifowania nałożonej masy Sheetrock Super Finish należy dokonać najpóźniej na 3 lub 4 dni od jej aplikacji – ręcznie bądź maszynowo. Producent zaleca użycie papieru ściernego o ziarnistości 180-240.

Masa dostępna w opakowaniach 28kg, 20 kg i 5,4kg.

SHEETROCK FILL&FINISH LIGHT

Gotowa masa szpachlowa Sheetrock Fill&Finish Light dedykowana jest do wklejania taśm papierowych w miejscach połączeń płyt gipsowo-kartonowych wstępnie wypełnionych masą. Wykorzystywana jest także do wklejania profili narożnikowych(kątowników) Sheetrock oraz do finiszowych wykończeń powierzchni ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Masa charakteryzuje się mniejszym skurczem, co umożliwia nakładanie grubszych warstw.

Nakładanie masy – ręczne lub maszynowe przy użyciu agregatów szpachlarsko-malarskich. Grubość pojedynczej warstwy nie powinna przekraczać 3mm.

Szlifowanie odbywa się ręcznie, najpóźniej 3 do 4 dni po nałożeniu masy. Do szlifowania zaleca się papier o ziarnistości 240-300.

Masa dostępna w opakowaniu 20kg.

SHEETROCK PRO SPRAY PLUS

Sheetrock Pro Spray Plus znajduje zastosowanie przy finiszowym wykończeniu powierzchni ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Wyróżnia się on lepszym poślizgiem, dzięki któremu wygładzanie powierzchni jest niezwykle łatwe (szczególnie zaleca się tu użycie noży do gładzi Sheetrock).

Produkt ten przeznaczony jest jedynie do nakładania maszynowego przy pomocy agregatów szpachlarsko-malarskich. Grubość jednej warstwy nie powinna przekroczać 3mm.

Szlifowanie ręczne lub mechaniczne, maksymalnie 3-4 dni po nałożeniu masy. Zaleca się użycie papieru o ziarnistości 180-240.

Masa jest dostępna w 15-kilogramowych workach.

Copyright 2024 © https://insgard.com.pl      Projekt i wykonanie domena.pl